Servisler

PROJE GELİŞTİRME

Sağlam BİR Temel

Projenizin gereksinimlerinin tanımının net bir şekilde yapılması, ileriki süreçlerde krtitik bir önem teşkil edecek olan düşük maliyet çözüm senaryolarının oluşturulmasını sağlayacaktır.

Zorlukların Tanımı

Proje uygulaması; planlama ve teklif ile başlar. Teklifin ve planın onaylanmasından sonra hazırlık aşamasında olan projenin ölçülerinin alınır, teknik ve ticari riskler tespit edilir.

Dikkatlice planlanmış proje geliştirme safhası ile projenizi başarıya götürecek yolları kurmuş oluruz.

Process Step3

FİYATLANDIRMA VE EKSPERTİZ

Process Step3

DOĞRU FİYATLANDIRMA

Doğru sistemi seçmek, düşük maliyetli kurulum şartlarının sağlanabilmesinde anahtar etkendir.

ATEŞHAN İskele ve Kalıp Sistemleri ile gerçekçi, doğru hesaplanmış fiyatlandırma ve dikkatli bir risk analizi alacağınız hizmetlerdendir.

HEDEFLERİN SONUÇLANDIRILMASI

Proje fiyatlandırılmış ve belirlenmiş için fiyat teklifi verilmiştir. Size düşen teknik ve ticari bakış açısından kesin olan finansal dosyanızı hazırlamak.

ATEŞHAN İskele ve Kalıp Sistemleri, size kaynaklarınızı etkili bir şekilde ayrıştırmanızda ve çözümler geliştirmenizde yardımcı olacaktır.

PROJE YÖNETİMİ VE PLANLAMA

İdeal Planlama

Müşterinin beklentilerini karşılamak, işin güvenli ve verimli şekilde ilerlemenin önünü açacaktır. Bu eksiksiz ve isabetli planlamayı gerektirmektedir. ATEŞHAN İskele ve Kalıp Sistemleri ile çalışmanın anlamı, güvenilir ve kabiliyetli bir partnere sahip olmak demektir.

GÜVENEBİLECEĞİNİZ Uzmanlar

Projenin bu aşamasında, ATEŞHAN İskele ve Kalıp Sistemleri sizin üstlenmeniz gereken planlamanın miktarını azaltmak, uygulanabilir ve gerçekçi planlama üretebilmenize yardımcı olur. Bu sürecin güvenli ve hızlı inşaasına rehberlik eder.

Process Step3

ÜRETİM, UYGULAMA VE SÜPERVİZÖR DESTEĞİ

Process Step3

ÜRETİM

Son onayını alıp üretime gelen projeniz, alanında uzman elemanlarımız aracılığı ile en kısa sürede imalat programına alınır. Üretim hattımız ve kullandığımız hammaddeler, kalite sertifikası dahilinde olup şantiyenize gönderdiğimiz her ürün sevkiyat öncesinde mutlaka kalite kontrolden geçer.

UYGULAMA ve SÜPERVİZÖR

Şantiyenize inmiş bulunan kalıp ve ekipmanlar, tecrübeli supervizorlerimiz aracılığı ile kısa sürede uygulamaya alınıp, ürünlerden maksimum verim alımı ve uygulama sürelerinin minimize edilmesi konularında ekibinizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

Ateşhan İskele ve Kalıp Sistemleri 2014 kataloğu