Teleskobik Dikmeli Sistem

TELESKOBİK DİKMELİ SİSTEM

Teleskobik Ayarlanabilir Dikme Sistemi, 22 kN/dikme yük taşıma kapasitesine sahiptir. Tabiiye betonu altında taşıyıcı olarak kullanılan bu sistem kolay kurulur ve pratiktir. Kısa kat açıklıkları, dağınık kolon ve perde yerleşimlerinin bulunduğu projelerde kullanımı idealdir. TSE belgeli, mekanik testlere tabi tutulmuş standart borular kullanılarak üretilmektedir. Somun CE belgelidir. Taban plakası özel formlu olup bu sayede yük altında dayanımı artırılmıştır. 10 cm ara ile seri delik sistemi özel delme robotlarında boruyu deformasyona uğratmadan üretilir. Teleskobik ayarlanabilir dikmeler özel antipas boyalıdır, talep edilmesi halinde galvaniz yapılabilir.DÖŞEME ALTI TAŞIYICI DİKME SİSTEMLERİ

  • TSE Belgeli Standart Borular; (Fire boru değil, Noksel, Yücel veya Borusan Markalı Borular) Borular su, basınç testleri gibi mekanik testlere tabi tutulur. Borunun tüm kesitlerinde et kalınlığı aynıdır.
  • Mekanizma; (060x3 mm'lik borudan üretilir, somunun kolay sıyrılmasını önler.)
  • Taban Plakası; (Yük altında plakanın kenarlardan kalkmasını önlemek için plakaya özel bir form verilir.)
  • 10 cm Arayla Seri Delikler; (Özel matkap makinesinde deformasyona uğramadan delme işlemi) Delik açma işlemi özel matkap makinesinde yapıldığından, pres gibi boruda zayıf bölgeler oluşturmaz.
  • Somun; (CE belgeli malzeme olup sifero döküm yapılarak yüksek dayanım sağlanır.)
  • Robotlarla Üretim; (Üretim otomatik gazaltı kaynak makinalarında, el değmeden gerçekleştirilir.) En zor kaynak tipi olan dairesel kaynak işleminde işçilik nedeniyle meydana gelecek hatalar önlenmiş olur.

Dört Yollu Başlık (İnce Serİ)

6 mm. kalınlığındaki ince seri dört yollu başlık, taban sacına uyguladığımız feder çıkarma işlemi sayesinde ekstra mukavemet kazanır. Dört yollu başlıkta kullandığımız köşebendin kaynak yapılan kısımları dışa bükülerek çift taraflı kaynak uygulamasına olanak sağlamaktadır. Bu uygulama sayesinde ürünün deformasyonu minimum seviyelere inmiştir.Dört Yollu Başlık (Kalın Serİ)

8 mm. kalın seri dört yollu başlık üzerine, kullanıcıya montaj kolaylığı sağlayacak 8 adet delik açılmıştır. Bu delikler aynı zamanda ürünün hafiflemesine ve pratik kullanımına olanak sağlamaktadır.